Jak tanio podróżować po Europie? Najlepsze porady i wskazówki tanich wyjazdów.

Jak tanio podróżować po Europie?

1. Jeżeli podróżujesz samolotem to korzystaj z przeróżnych wyszukiwarek i porównywarek oferujących najtańsze przeloty. Bardzo często zdarza się, że linie lotnicze przeznaczają jakąś pule biletów na promocje wystawione do zakupu w dużo niższej cenie. Bądź wytrwały.

Subskrybuj również newslettery linii lotniczych, które z reguły dla swoich subskrybentów wysyłają informacje o połączeniach w niższych cenach. Śpiesz się bo takie oferty trwają czasami tylko przez krótką chwile. Wizzair Ryanair

Musisz być czujny i w wolnej chwili, nawet codziennie sprawdzać samodzielnie poszczególne ceny połączeń na wybranych przez siebie kierunkach.

2. Bądź otwarty na nowe kierunki podróży i nie zamykaj się na pewne obszary. Cała Europa jest ciekawa niezależnie od temperatury tam panującej. Południe Europy z reguły jest dużo cieplejsze niż chłodna północ, ale również i tam znajdziesz wiele ciekawych miejsc, które dadzą ci wiele satysfakcji i często mogą być naprawdę tanie.

3. Dokonuj rezerwacji dużo wcześniej, nawet na kilka czy kilkanaście miesięcy przed planowaną datą podróży. Ceny biletów lotniczych oferowanych dużo wcześniej przed wylotem potrafią być nawet kilkadziesiąt procent tańsze niż te kupowane w krótkim okresie przed wylotem.

Pamiętaj jednak żeby nie zamykać się jednak na oferty last minute, które często również są dużo tańsze, a znając średnie ceny biletów będziesz wiedzieć czy oferta jest atrakcyjna.

poradnik podróżowanie

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...

One thought on “Jak tanio podróżować po Europie? Najlepsze porady i wskazówki tanich wyjazdów.

 • 17 czerwca 2018 at 19:45
  Permalink

  Może skorzystam z tego poradnika

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.