TOP 10 NAJLEPSZE AQUAPARKI W POLSCE

W ostatnich latach nowe aquaparki w Polsce wyrastają jak grzyby po deszcze. Sprawdźcie jakie są najlepsze aquaparki w Polsce i które mają najlepsze atrakcje i są godne polecenia.

Najlepsze aquaparki w Polsce

Najlepsze parki rozrywki w Polsce

Aquapark w Redzie

Jest to jedyny aquapark w Polsce który oprócz standardowych basenów i zjeżdżalni połączony jest z oceanarium w którym pływają żywe rekiny! Mnóstwo atrakcji, zjeżdżalnie o równych poziomach trudności, ogromne jacuzzi, zjeżdżalnia dla pontonów czy wulkan to tylko niektóre z oferowanych tutaj atrakcji. Wybudowany niedaleko od Trójmiasta aquapark w Redzie to idealne uzupełnienie wakacyjnego pobytu nad morzem Bałtyckim.W naszej opinii najlepsze aquaparki w Polsce znajdują się właśnie nad morzem.

Ceny biletów zaczynają się już od 15 złotych.

Aquapark Reda

najlepsze aquaparki w Polsce reda

Termy Maltańskie w Poznaniu

Poznań w jeden dzień co zobaczyć

Termy wybudowane w Poznaniu to największy tego typu obiekt w Polsce i drugi w Europie. Na ten kompleks składa się 9 basenów łącznie z tym o klasycznych wymiarach olimpijskich, basenem do skoków czy z wodami geotermalnymi. Wspaniałe zjeżdżalnie wzbogacone o efekty dźwiękowe i wizualne oraz zjeżdżalnia pontonowa dla całych rodzin gwarantują że nikt tu nie będzie się nudził.

Bilety już od 12 złotych.

Termy w Poznaniu

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.