TOP 10 NAJLEPSZE ATRAKCJE W BARCELONIE

Montjuic

9. Wzgórze Montjuic i wioska Poble Espanyol

Wzgórze Montjuic ma wiele dla turystów przygotowane wiele atrakcji i rozrywek. Na szczycie wzgórza stoi stary fort zwany Zamkiem Montjuic oraz miasto Poble Espanyol, które zostało zbudowane na potrzeby Światowych Targów w Barcelonie w 1929 roku. Obecnie mieści się tu wiele kawiarni, nocnych klubów, restauracji oraz liczne sklepy z rękodziełem. Dla zwiedzających przygotowane są również pokazy flamenco El Tablao de Carmen. Wstęp na Zamek Montjuic jest możliwy codziennie przez cały rok Bilety w cenie od 9 € za wejście. Wioska Poble Espanyol jest czynna codziennie przez cały rok w cenie od 12 €.

Oficjalna strona wzgórza Montjuic

tibidado

10. Wzgórze Tibadabo, kościół Sacred Heart i park rozrywki Tibidabo

Odwiedzenie wzgórza Tibadabo to wspaniała rzecz zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Widoki ze szczytu wzgórza są, a park rozrywki dostarczy atrakcji dla najmłodszych, który jest otwarty latem od marca do września. Wesołe miasteczko nie jest otwarte przez cały rok dlatego należy sprawdzić w internecie dokładne terminy i ceny biletów. Najlepsze atrakcje w Barcelonie i podziwianie widoków jest oczywiście bezpłatne o dostępne przez cały rok, tak samo jak Kościół Najświętszego Serca na wzgórzu Tibidabo.

Strona Wzgórza Tibadabo i atrakcji

No votes yet.
Please wait...

One thought on “TOP 10 NAJLEPSZE ATRAKCJE W BARCELONIE

 • 17 czerwca 2018 at 19:44
  Permalink

  najlepiej jest tam wyjechać na krotko przed początkiem sezonu, lub chwilę po jego zakończeniu jest wtedy zdecydowanie mniej ludzi i temperatura również bardziej znośna.

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.