TOP 10 NAJLEPSZE ATRAKCJE W PRADZE

5. Dom miejski

Dom Miejski w Pradze w którego wnętrzu mieści się jedna z największych i najważniejszych sal koncertowych w Europie. Architektura gmachu wybudowanego w 1912 roku jest wspaniałym przykładem secesji. Imponujące wnętrze ozdobione wieloma witrażami i wspaniałymi obrazami tworzy niezapomniany klimat z przełomu wieków przedwojennej Europy. Najlepszym sposobem na poznanie budynku jest zwiedzenie budynku z angielskim przewodnikiem lub kupno biletu na koncert.

6. Zoo w Pradze

Jedna z największych praskich atrakcji największych atrakcji, która zalicza się również do jednego z najlepszych parków zoologicznych na świecie. Ta atrakcja jest szczególnie polecana dla turystów podróżujących dziećmi. Praskie zoo jest bardzo aktywne w ratowaniu zagrożonych gatunków zwierząt i na swoim terenie ma wiele zwierząt, których nie można zobaczyć nigdzie indziej. Jedną z największych atrakcji w zoo jest możliwość przejechania się wyciągiem krzesełkowym z którego można cieszyć się pięknymi widokami na zoo i zwierzęta żyjące w swoim naturalnym otoczeniu. Adres zoo: U trojského zámku 3/120, 171 00 Praha 7, Strona zoo

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

One thought on “TOP 10 NAJLEPSZE ATRAKCJE W PRADZE

 • 17 czerwca 2018 at 19:41
  Permalink

  Praga to niesamowite miasto!!! Staram się tam być co najmniej raz w roku. Wspaniały klimat i cudowni ludzie. Polecam serdecznie!!!

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.