TOP 10 NAJLEPSZE PARKI ROZRYWKI W POLSCE

Wiosna to okres w którym zaczynamy myśleć już o wspólnych rodzinnych wyjazdach wakacyjnych. Poznaj najlepsze parki rozrywki w Polsce. W zależności od tego gdzie mieszkamy, co nas interesuję i jakie rozrywki lubimy najbardziej w Polsce mamy do dyspozycji bardzo dużo możliwości wspaniałego spędzenia czasu z rodziną lub samemu. Aquaparki, parki tematyczne, parki miniatur czy dinozaurów to tylko niektóre z atrakcji jakiem możemy znaleźć w Polsce.

Najlepsze parki rozrywki w Polsce

Najlepsze aquaparki w Polsce

Rabkoland Rodzinny Park Rozrywki w Rabce Zdroju

Poza klasycznym lunaparkiem z kręcącymi się karuzelami, pałacem strachu, domem śmiechu, kolejką czy klasycznymi samochodzikami znajdziemy tutaj również między innymi sztuczną krowę dającą prawdziwe mleko czy magiczne figury. To miejsce to top topów jeżeli chodzi o najlepsze parki rozrywki w Polsce. Wesoła farma z ruchomymi figurami zwierząt czy Śpiewające Warzywa wprawiane przez dzieci w ruch za pomocą przycisków to kolejny zestaw niesamowitych atrakcji. Po tym zestawie czeka na nas jeszcze odwiedzenie Muzeum Orderu Uśmiechu i Muzeum Polskich Rekordów i Osobliwości. Znajdziemy tu miedzy innymi największego oscypka i przebogatą kolekcję rzeźb z jednej zapałki. W sezonie letnim organizowane są występy iluzjonistów i przedstawiania teatralne. A na koniec zostanie nam jeszcze przejście się po odwróconym domu.

Park czynny jest codziennie od 10 do 18. Bilet wstępu jest darmowy, dokupienia wymagają jedynie przejażdżki.

Co zobaczyć w Parku Rozrywki Rabkoland

najlepsze parki rozrywki w Polsce Energylandia

Energylandia w Zatorze

Energylandia to największy park rozrywki w Polsce. Park podzielony jest na strefy tematyczne: dziecięcą, familijną i ekstremalną. Raj dla maluchów w którym znajdziemy karuzele, huśtawki, zjeżdżalnie, kolejki, samochodziki czy tor wodny z łódkami. Kolejna strefa została przygotowana tak aby w atrakcjach udział brały całe rodziny. Znajdziemy tu między innymi spływy łódkami, obrona przed kosmitami lub przejechać się spokojną kolejką górską lub widokową. Ostatnia strefa nazywana ekstremalną nawiązuje do kultury Indian. Ogromne wahadło, szybkie rollercoastery i inne atrakcje po których skorzystania poziom adrenaliny będzie znacznie wyższy niż przed wejściem do Energylandii. Poza strefą lunaparku w dwóch ogromnych salach widowiskowych organizowane są zapierające dech w piersiach pokazy czy koncerty gwiazd z całego świata.

Ceny biletów zaczynają się od 59 złotych za wejście.

Park rozrywki Energylandia w Zatorze

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.