TOP 10 najpiękniejsze plaże w Polsce

4. Kołobrzeg

Kołobrzeska plaża jest jedną z najczystszych polskich plaż. Nie jest największa plaża w Polsce, ale oferuję za to sporo atrakcji dla turystów. Jednym z nich jest reprezentatywny deptak zwany Aleją Nadmorską. Jak to w takim miejscu znajduję się przy nim mnóstwo kawiarni i barów oraz sklepów z pamiątkami i atrakcjami dla najmłodszych. Ważną nadmorską atrakcją Kołobrzegu jest również długie bo 220 metrowe molo zakończone nietypowo trójkątnym pomostem.

Plaża w Kołobrzegu

3. Łeba

W Łebie znajdziemy trzy bardzo czyste plaże.

Plaża strzeżona A, która jest najpopularniejsza. Wokół plaży znajduję się mnóstwo punktów gastronomicznych, restauracji, barów i punktów z zabawkami i pamiątkami. Przy tej plaży usytuowane są również liczne wypożyczalnie sprzętu sportowego oraz skuterów wodnych czy punkty z bananami do pływania i spadochronami na których można wznieść się wysoko ponad linie wody i podziwiać całość z wysokości.

Przedłużeniem plaży A jest niestrzeżona plaża B dużo mniej popularna ale przez to znacznie spokojniejsza. Tutaj nie znajdziemy tylu punktów z jedzenie i wypożyczalni ale za to jest dużo luźniej.

Kawałek dalej od centrum miasta znajduję się kolejna plaża strzeżona nazywana potocznie plażą C. Tutaj znajdziemy podobne atrakcje jak na pierwszej opisywanej plaży i stąd również możemy w prosty sposób dotrzeć na ruchome piaski z których znana jest Łeba.

Plaża w Kołobrzegu

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.